Wykaz stanowisk - Biuletyn Informacji Publicznej Zarząd Dróg Powiatowych w Bytowie

Biuletyn Informacji PublicznejZarząd Dróg Powiatowych w Bytowie

Wykaz stanowisk

Stanowisko

Imię i nazwisko

e-mail

Dyrektor

 Aleksander Pradella

a.pradella@zdpbytow.pl 

Z-ca Dyrektora

Janusz Mortas

j.mortas@zdpbytow.pl

Główny Księgowy

Sylwia Brovchenko

s.brovchenko@zdpbytow.pl

Referent ds. utrzymania dróg

Paulina Bukowska

p.bukowska@zdpbytow.pl

Starszy specjalista ds. zaplecza technicznego i BHP

Anna Jakubek

a.jakubek@zdpbytow.pl

Starszy specjalista ds. budowy dróg

Artur Wardyn

a.wardyn@zdpbytow.pl

Starszy specjalista ds. planowania i zamówień publicznych

Kamila Schwichtenberg

k.schwichtenberg@zdpbytow.pl

Specjalista ds. administracji i sekretariatu

Aneta Domaros

sekretariat@zdpbytow.pl

Specjalista ds. pracowniczych i księgowości

Wiesława Wolska

w.wolska@zdpbytow.pl

p.o. Kierownika Obwodu Drogowego Nr 1 w Bytowie

Jacek Orłowski

j.orlowski@zdpbytow.pl

p.o. Kierownika Obwodu Drogowego nr 2 w Miastku

Andrzej Dwulit

a.dwulit@zdpbytow.pl

Pracownicy bieżącego utrzymania

22 osoby

 

Razem zatrudnionych

33 osoby

 

Autor dokumentu: Kamila Schwichtenberg
Udostępnił: Janusz Mortas (2021-03-04, godz. 12:40)
Modyfikacja: Janusz Mortas (2024-03-05, godz. 13:55)
Odwiedzin: 3814